ראשי >שקעי קצה אופטיים
מציג
פריסות סיבים אופטיים בחצרות הלקוח יחיבו חיבור שקעים סיבאופטיים ע"ג מכלולים חדשים וקיימים.תשתיות תקשורת צנרת,תעלות וקופסאות חיבור ידרשו לשמירה על תצורה קיימת.אנחנו מציעים פתרון לשקעים אופטיים על מכלולים פלסטיים קיימים של ניסקו,אדא,גוויס.
כל מה שידרש יהיה מתאם שמסוגל ל"הכנס לתוך מכלול קיים" .אנחנו מציעים מגוון מתאמים תואם לכל אלה LCאו SC FC  או ST
פשוטים יעילים ומהירים להתקנה בקיבולים שונים ,חוזק מכני ובמגוון צבעים לבחירתכם זמינים באספקה מהירה כולל התקנת המכלול וחיבור הסיבים.
שקע אופטי עם מכלול מתאמים אופטיים ושילוט מובנה.
שקע אופטי .השקע יכול להכיל קיבול משתנה של חיבורי סיבים אופטיים .מתאים בד"כ לחיבור של כבל סיב אופטי עד 24 סיבים ברכוז בייתי או חיבור במכלול עיסקהמכלול מגיע עם מתאמים שונים בודדים,דופלקס או QUID לתקשורת S/M או M/M OM2,OM3,OM4 .
 ה.מחיר  
שקע אופטי עם מכלול מתאמים אופטיים ושילוט מובנה.
שקע אופטי למכלול אדאפלסט  .השקע יכול להכיל קיבול משתנה של חיבורי סיבים אופטיים .מתאים בד"כ לחיבור של כבל סיב אופטי עד 24 סיבים ברכוז בייתי או ,או עמדות תיפעול למשתמשים בחדרי הפעלה,מוקדים שונים .המכלול מגיע עם מתאמים שונים בודדים,דופלקס או QUID לתקשורת S/M או M/M OM2,OM3,OM4.
 ה.מחיר  
שקעים לסיבים אופטיים
 ה.מחיר