ראשי >מוצרים חדשים
מציג
1 2 הבא >
פנלון אוניברסלי לסל אופטי (LC/QUID SC/DUPLEX)
 35 ₪ ללא מע"מ  
פנלון LC/דופלקס SC/דופלקס משולב
 35 ₪ ללא מע"מ  
שקע אופטי עם מכלול מתאמים אופטיים ושילוט מובנה.
שקע אופטי למכלול אדאפלסט  .השקע יכול להכיל קיבול משתנה של חיבורי סיבים אופטיים .מתאים בד"כ לחיבור של כבל סיב אופטי עד 24 סיבים ברכוז בייתי או ,או עמדות תיפעול למשתמשים בחדרי הפעלה,מוקדים שונים .המכלול מגיע עם מתאמים שונים בודדים,דופלקס או QUID לתקשורת S/M או M/M OM2,OM3,OM4.
 ה.מחיר  
מודול/ קסטה לסל אופטי עד 36 סיבים LC
מודול/ קסטה לסל אופטי עד 36 סיבים LC קסטה/מודול חדש ייצור עצמי גמיש במתאמים ובשילוב בניהם ,עם יציאות MTP/MPO שילוט בצבעים שונים כיתוב לפי דרישה -להיט אמיתי
 240 ₪ ללא מע"מ  
מארז לקלטות סיבים אופטיים
מארז מדהים ל15 מודולים אופטיים 24 סיב כל אחד סה"כ - 360 סיבים בסל
 380 ₪ ללא מע"מ  
שקעים לסיבים אופטיים
 ה.מחיר  
תעוד מערכת בחוות שרתים
 ה.מחיר  
מעבר חוות שרתים לאתר חדש
 ה.מחיר  
פנל אופטי 19" עם מגשים נשלפים
 340 ₪ ללא מע"מ  
1 2 הבא >