ראשי >פנלים אופטיים 19">פנל אופטי-קסטה נשלפת>מגש ל-6 מתאמי קוואד נשלף לפנל אופטי 19אינטש
מגש נשלף ל-6 מתאמי קוואד לפנל אופטי 19" אינטש - 24 סיבים בכל מגשון - סה"כ 72 סיבים!!!
מגשון נשלף לחיבור סיבים אופטיים 19" עבור 6 מתאמי קוואד כל מגש 24 סיבים!!!!  ,ללא ניתוק מסגרת הפנל מחיזוק לארון התקשורת,מאפשר עבודה קלה למתקין ללא תלות ,אפשרי לשליפה בקלות והנחה על שולחן עבודה,פשוט נוח וקל לעבודה
 
  • מאפשר עבודה קלה נוחה ופשוטה בכל מגשון בנפרד
  • קל מאד להוסיף סיבים בפנל מגושר ופעיל יתרון עצום למבינים
  • עיצוב מדהים ביופיו
  • מתאים לחיבור 24 סיבים אופטיים בכל מגש ללא תלות במגשון שכן,באתרים בעלי דרישה לצפיפות וכמו סיבים גדולה.
  • מותקן עם מתאמי קוואד LC ,מתאימים לחיבור סיבי OM1,OM2,OM3,OM4,OM5.- בתוספת עלות למתאמים.
  • ניתן להתקין עד 6 מתאמים כולל מכסה עוור לחורים ללא מתאם.
  • מגוון צבעי שילוט וכיתוב בהתאם לדרישת לקוח       
  • מתאים לחיבור כבלי MTP/MPO .
  • מלאי זמין- ייצור מקומי.
  • הנחה לכמויות -קבל הצעת מחיר

צבעים:
דגם: מגשון לפנל אופטי נשלף
שם יצרן: WIESS-TECH
זמן אספקה: מיידי
קוד מוצר: 155985

אפשרויות שדרוג ותוספות
עלות התוספת
9
כמות:
96
כמות:
48
כמות:
סה"כ המחיר 35 ₪ ללא מע"מ
סה"כ כמות
קבל הצעת מחיר
מגש ל-6 מתאמי קוואד נשלף לפנל אופטי 19אינטש
 להגדלה לחץ על התמונה
מגש ל-6 מתאמי קוואד נשלף לפנל אופטי 19אינטש


 
 

בקשה להצעת מחיר (פריט,כתב כמויות,פרוט אחר)