ראשי >פנלים אופטיים 19">פנל אופטי-קסטה נשלפת>פנל לחיבור סיבים אופטיים עם 3 מגשים נשלפים
פנל אופטי 19" עם 3 מודולים/ קסטות נשלפות 
פנל לחיבור סיבים אופטיים 19" כולל עד  3 קסטות עד 24 סיב כל אחת נשלפות ללא קשר בין אחת לשניה,ללא ניתוק מסגרת הפנל מחיזוק לארון התקשורת,מאפשר עבודה על כל מודול בנפרד ללא תלות במודל השכן אפשרי לשליפה בקלות והנחה על שולחן עבודה,פשוט נוח וקל לעבודה
 
  • מאפשר עבודה קלה נוחה ופשוטה בכל מודול
  • קל מאד להוסיף סיבים בפנל מגושר ופעיל יתרון עצום למבינים
  • עיצוב מדהים ביופיו
  • מתאים לחיבור סיבים אופטיים בצפיפות גבוהה בגישורים בחוות שרתים ובחדרי תקשורת.
  • מותקן עם מתאמי QUID LC ,מתאימים לחיבור סיבי OM1,OM2,OM3,OM4,OM5.
  • מגוון צבעי שילוט וכיתוב בהתאם לדרישת לקוח       
  • מתאים לחיבור כבלי MTP/MPO .
  • גמישות מתאמים באותו פנל בהתאם לצורך- מאפשר חסכון משמעותי בניצול חיבורים בארונות תקשורת ושרתים.
  • מלאי זמין- ייצור מקומי.
  • הנחה לכמויות -קבל הצעת מחיר

צבעים:
דגם: פנל אופטי כולל 3 מודולים נשלפים
שם יצרן: WIESS-TECH
זמן אספקה: מיידי
קוד מוצר: 154489

אפשרויות שדרוג ותוספות
עלות התוספת
9
כמות:
96
כמות:
48
כמות:
35
כמות:
סה"כ המחיר 340 ₪ ללא מע"מ
סה"כ כמות
קבל הצעת מחיר
פנל לחיבור סיבים אופטיים עם 3 מגשים נשלפים
 להגדלה לחץ על התמונה
פנל לחיבור סיבים אופטיים עם 3 מגשים נשלפים פנל לחיבור סיבים אופטיים עם 3 מגשים נשלפים
פנל לחיבור סיבים אופטיים עם 3 מגשים נשלפים


 
 

בקשה להצעת מחיר (פריט,כתב כמויות,פרוט אחר)